Event The Economic Board x INNOVATE
Op 3 oktober spraken inspirerende innovators in de Eusebiuskerk in Arnhem over belangrijke oplossingen voor maatschappelijke uitdagingen op het gebied van Food, Health, Energy en Hightech. Deze avond stond volledig in het teken van ondernemerschap en innovatie.
Bekijk hieronder een sfeerimpressie van deze enerverende avond, lees hier ons verslag, bekijk de foto's of lees interviews met onze sprekers.


Bekijk de foto's
We Do Studio uit Nijmegen heeft tijdens het event prachtige foto's gemaakt van de sfeer, aankleding, sprekers en het publiek. Deze foto's zijn hieronder te bekijken. Bent u op de foto gegaan voor onze wall of fame? Deze foto's kunt u hier bekijken.
De Parels van de regio
Tijdens het event The Economic Board x INNOVATE wordt alweer de dertiende Parel van de regio benoemd. Sigrid Helbig reikte de Parel-award uit aan Barenbrug. De twaalf eerste Parels van de regio kunnen bewonderd worden in de Parel-galerij in de vleugels van de Eusebiuskerk. Meer lezen over deze Parels? Dat kan hieronder.
Wat werd er gezegd over het event?
Dit was het programma
- 19.30 – 20.00 uur: inloop
- 20.00 – 22.00 uur: programma
- Opening door moderator Rens de Jong, presentator RTL Z en BNR, Tom Kortbeek, directeur INNOVATE en Sigrid Helbig, directeur The Economic Board
- Sigrid Helbig, directeur The Economic Board
- KEYNOTE: Heino Falcke, hoogleraar astrodeeltjesfysica en radioastronomie Radboud Universiteit
- Intermezzo Rens de Jong
- Chris Doomernik, directeur stichting Health Valley Netherlands
- Mirjam van ’t Veld, voorzitter Raad van Bestuur Ziekenhuis Gelderse Vallei
- Hubert Bruls, burgemeester gemeente Nijmegen en voorzitter The Economic Board, en
Ahmed Marcouch, burgemeester gemeente Arnhem en voorzitter Regio Arnhem Nijmegen - Marius Prins, algemeen directeur Oost NL
- John Baekelmans, vice president en managing director imec Nederland
- Tom Kortbeek, directeur Innovate
- Start-ups uit de regio:
- Juul Koene, directeur Juul Koene Studio
- Adjmal Sarwary, CEO MindTrace
- Harm Giesen, creative director Absolute Cycling
- Luc Kikkert, directeur Kiemt
- Manon van Beek, CEO en voorzitter Raad van Bestuur TenneT
- Roger van Hoesel, directeur Foodvalley NL
- Meike Verhagen, directeur Stichting Eusebius Arnhem
- Uitreiking Parel van de Regio
- Afsluiting
- 22.00 – 23.00 uur: netwerkborrel
Interviews met onze sprekers
Over BE O Bottle
Tijdens ons event hebben alle gasten een fles van BE O bottle gekregen. BE O versnelt de transitie van olieplastic naar bioplastic. De BE O bottle is een herbruikbare waterfles gemaakt van suikerriet restmateriaal in plaats van ruwe olie, is 100% recyclebaar en BPA-vrij. Een prachtige innovatie die ontwikkeld is in de regio Arnhem - Nijmegen - Wageningen en geproduceerd wordt in Nederland. Voor iedere verkochte BE O bottle wordt in samenwerking met Trees the Future een boom geplant.